Прапор України
Герб Фортеця Кіровоградський осередок всеукраїнського об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу "Фортеця"
25006, м.Кропивницький, Студентський бульвар, 1, оф.213
тел: 050-628-91-29

best-info@ukr.net
Герб Фортеця всеукраинская

Чому не можна чіпати спрощену систему оподаткування?

Чому не можна чіпати спрощену систему оподаткування

Тому що її ліквідація приведе до вкрай негативних наслідків.

Зокрема:

- втрати робочих місць;

- зростання витрат з бюджету;

- росту цін;

- посилення соціальної напруги;

- втрати довіри до влади.

В умовах війни ми ризикуємо відкрити новий фронт, внутрішній. Наша позиція: цього не можна допустити, тому пропонуємо ввести 5-річний мораторій на внесення змін в спрощенку. До тих пір, доки не буде проведена справжня податкова реформа і не почнеться відновлення економіки...

Всеукраїнський З’їзд малого та середнього бізнесу 21.09.2015 року

Для визначення та заявлення позиції малого та середнього бізнесу щодо ситуації, що склалася в економіці України, 04 вересня 2015 року Продан Оксана Петрівна (Всеукраїнське об’єднання малого та середнього бізнесу «ФОРТЕЦЯ»), Биковець В’ячеслав Михайлович (Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України), Кожевіна Наталія Дмитрівна (Всеукраїнська профспілка працівників малого та середнього бізнесу «Єднання») досягли домовленості про проведення чергового Всеукраїнського З’їзду малого та середнього бізнесу 21 вересня 2015 року в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2. З’їзд проводиться за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку "Лідерство в економічному врядуванні".

На порядок денний З’їзду виносяться питання:

1. Що необхідно бізнесу в чергових змінах Податкового кодексу України.

2. Як виконується мораторій на перевірки малого бізнесу в усіх регіонах України?

3. Підприємці за реалізацію Акту з питань малого бізнесу для Європи (The Small Business Act for Europe) в Україні!

До доповіді з зазначених питань будуть запрошені О. Макеєва (заступник Міністра фінансів України), К. Ляпіна (Голова Державної регуляторної служби України), Ю. Клименко (заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України).

Під час роботи З’їзду планується створення постійно діючих тематичних платформ, робота яких розпочнеться після пленарного засідання З’їзду.

З повагою,
Оксана Продан
В’ячеслав Биковець
Наталія Кожевіна


Для участі в роботі З’їзду необхідна попередня реєстрація за адресою ziyzd@ukr.net до 18:00 години 16 вересня 2015 року.

Усім зареєстрованим буде надіслано офіційне запрошення.

Кіровоградський осередок всеукраїнського об’єднання підприємців малого та середнього бізнесу "Фортеця"

Телефони для довідок: (066) 014-57-66, (067) 982-78-73 (050) 628-91-29
e-mail: fortetsya_kir@bigmir.net

Виїзд учасників з’їзду з Кіровограда 21.09.2015 від площі Богдана Хмельницького о 5год00хв. Вартість проїзду – 200грн в обидва боки за одного учасника.


Попередні події


Телеканал КІРОВОГРАД. Ток-шоу «Ми» 04.06.2015. «Касові апарати - зашморг чи реформа?»

Фрагмент передачі "События" на каналі Україна. Підприємці проти введення касових апаратів

Встановлення касових апаратів - кошмар для кожного

Як ми і повідомляли раніше, 17 червня 2015 року у місті Києві пройшла всеукраїнська акція підприємців проти примусового застосування касових апаратів підприємцями спрощеної системи оподаткування 2-ї та 3-ї груп. Близько 3000 підриємців з усієї України під стінами Верховної Ради та Комітету з питань податкової та митної політики вимагали від депутатів введення законопроекту №1718. Висловлюємо щиру подяку активним учасникам цієї акції - підприємцям Кіровоградщини, які виділили частку своїх коштів та часу, виїхали до Києва 17 червня, щоб відстояти інтереси ВСІХ підприємців - платників єдиного податку. Особлива подяка керівництву підприємств «ОФІС-МАЙСТЕР» та «КОД», які надали допомогу у вигляді плакатів для наглядної агітації.

Роберт Горват так прокоментував результати акції, яка пройшла в Києві 17 червня 2015 року на підтримку законопроекту 1718:

Засідання Комітету з питань податкової та митної політики завершилося пізно ввечері. По кожному із законопроектів відбувалися жваві дискусії, але найбільш гостро обговорювали законопроект №1718 (змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій). З 1 липня 2015 року всі суб’єкти господарювання, які перебувають на 3 групі та сплачують єдиний податок мають встановити РРО. Але в умовах економічної кризи підприємці не мають достатньо коштів ні на купівлю РРО, ні на його обслуговування. Саме тому Комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді прийняти за основу законопроект №1718, який передбачає звільнити від обов’язку встановлювати РРО суб’єктів господарювання 2 і 3 групи. Регламентні процедури не дозволяють його швидке прийняття. Тому вирішили пропонувати Верховній Раді підтримати законопроект №1088 про внесення змін до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” з відповідними пропозиціями про відтермінування обов’язку встановлення РРО суб’єктами господарювання 2 і 3 групи до 01 січня 2016 року. Даний законопроект вже розглянутий в першому читанні та має бути підтриманий на пленарному засіданні до кінця тижня.

Запланували провести комітетські слухання, адже впровадження РРО не вирішує проблем податкової системи. В процесі детінізації економіки слід зосередити увагу на зменшенні ролі приватних монополій, реформуванні фіскальної служби та створенні сприятливого бізнес-середовища в країні. Звільнившись від зарегульованості, саме малий бізнес стане локомотивом, який виведе нашу економіку із кризи.

ФОТОЗВІТ

facebook.com

vk.com

ok.ru

Лист-звернення

Прем’єр-міністру України А.П. Яценюку
Президенту України П.О. Порошенко
Народним депутатам Верховної Ради України

28.12.2014 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» від 28.12.2014 № 77-VIII та Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 № 71-VIII, якими внесено кардинальні зміни у податкове законодавство та законодавство у сфері соціального страхування, до запровадження яких з 01.01.2015 року виявились не готовими ні підприємці, ні контролюючі органи.

Для платників єдиного податку другої і третьої групи запровадження РРО неодмінно призведе до збільшення витрат підприємців на послуги бухгалтерів та оплату штрафів, придбання та обслуговування РРО, що не може не вплинути на підвищення цін на товари та послуги для населення, а також може спричинити закриття підприємницької діяльності. В час хиткого курсу національної валюти, коли Україна веде війну на Донбасі, коли ціни на товари і послуги не відповідають доходам громадян, таке податкове нововведення призведе до непередбачуваних результатів.

Зокрема, метою Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» від 28.12.2014 №77-VIII задекларовано детінізацію заробітних плат громадян, але такі зміни не сприяють його меті, а навпаки, збільшать кількість підприємців, що виплачують заробітну плату у «конвертах».

Враховуючи політичну та економічну ситуацію в державі, коли надходження до бюджету мали б бути спрямовані на підтримку армії та на розвиток оборонної промисловості впровадження норм цього закону є несприйнятливим. А знаючи Вашу принципову позицію в боротьбі з корупцією, звертаю Вашу увагу, що дія вищезазначених законів призведе до збільшення корупційної складової так як підприємці, закриваючи офіційно свою діяльність, залишаться на своїх робочих місцях і ті податки які б вони мали сплатити державі (єдиний податок та ЄСВ) підуть у кишеню недобросовісним чиновникам.

На сьогодні у Верховній Раді України зареєстровано законопроект, у розробці якого приймали безпосередню участь представники малого та середнього бізнесу та підприємницьких об’єднань, прийняття яких дасть змогу підприємцям здійснювати свою діяльність, сплачувати податки та наповнювати Державний бюджет України, а саме:

- проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій) від 13.01.2015 року реєстр. №1718.

Виходячи з вищезазначеного, просимо Вас врахувати позицію малого та середнього бізнесу і підтримати законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо відміни застосування реєстраторів розрахункових операцій)» від 13.01.2015 року реєстр. №1718 проголосувати їх у Верховній Раді України.

Роздрукуйте, підпишіть та відішліть