Прапор України
Послуги БЕСТ-Маркетинг
Громадська рада при Кіровоградській ОДА

Інформаційний центр "БЕСТ-Маркетинг"

м.Кропивницький, Студентський бульвар, 1, оф.213

тел.: (099)900-30-98, (068)079-93-40, (095)178-74-66, best-info@ukr.net

Каталог підприємств

В Інтернет-каталозі «БЕСТ-МАРКЕТИНГ» ви знайдете підприємства та організації за тематичним рубрикатором їх виду діяльності або за назвою, адресою чи номером телефону.

Створення та просування сайтів

Ми виводимо інформацію про ваш бізнес у ТОП-10. За вашою потребою, створюємо сайти різних типів і наповнюваності. Головна перевага співпраці з нами – це професійний якісний супровід та SEO-просування. Клієнт шукає потрібну інформацію – знаходить ваш сайт. Гарантуємо рентабельність та окупність ваших витрат.

Бухгалтерські семінари, вебінари

Регулярні квартальні та щомісячні семінари-практикуми та вебінари проводять одні з найдосвідченіших в Україні фахівці-аудитори з питань оподаткування та бухгалтерського обліку і звітності. Учасники отримують від лекторів інформацію за попереднім планом, відповіді на запитання, презентацію, докладний конспект, запис вебінару.

M.E.Doc

Програмний комплекс «Мій електронний документ» - найпопулярніша в Україні програма для бухгалтерської звітності та електронного документообігу. Це комп’ютерна заміна паперової звітності, яка має завжди актуальні форми та відповідає вимогам законодавства. Реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування, обмін договорами, актами, рахунками та іншими первинними документами з контрагентами. Зручний та зрозумілий сервіс.

Програмний РРО

Швидка реєстрація чеків у Податковій. Організація будь-якої кількості кас. Інтеграція з обліковими системами. Ведення необмеженої кількості найменувань товарів і послуг. Автоматичне відкриття та закриття зміни. Видачу е-чеків покупцю на e-mail або у смс.

СОТА

Звітність та документообіг онлайн. Веб-сервіс «Сота» працює у браузері, без прив’язки до конкретного комп’ютера. Для роботи потрібен будь-який комп’ютер, доступ до Інтернету та КЕП. Звітність та обмін податковими накладними і розрахунками коригування. Спеціальні пропозиції для ФОП: книга доходів та автоматичне формування Декларації. Безліч підприємств в одному акаунті.

КЕП

Кваліфікований електронний підпис (КЕП) має таку ж юридичну силу, як і власноручний підпис, та має презумпцію його відповідності власноручному підпису та печатки. КЕП фізичної або юридичної особи підтверджує її ідентифікаційні дані та/або надає можливість здійснити автентифікацію вебсайту та підписання будь-якого електронного документа.

1С:Підприємство

Програма 1С: призначена для автоматизації бухгалтерського, торгового обліку та управлінських процесів на підприємствах та виробництвах будь-якого профілю. Маючи багаторічний досвід, ми гарантуємо фаховий підбір, постачання, встановлення, налагодження, навчання роботі та забезпечуємо підтримкою придбане вами програмне забезпечення. Пропонуємо повний комплекс цих послуг або послугу, яку ви потребуєте на цей час.

Ліга:Закон

Системи ЛІГА:ЗАКОН призначено для керівників, юристів, бухгалтерів, консультантів, аудиторів, працівників кадрових служб, приватних підприємців – усіх фахівців, професійна діяльність яких пов´язана з правовою, бухгалтерською та бізнес-інформацією.

Дебет Кредит

Бухгалтерський онлайн-сервіс Дебет-Кредит – це зручний і необхідний інструмент для Вашої роботи. Кожного дня на Вашу поштову скриньку надходить розсилка найважливіших бухгалтерських новин. Ми заздалегідь нагадуємо Вам про терміни подання звітів і сплати податків. Надаємо Вам доступ до бази нормативних документів. Вам доступні усі статті, новини та консультації «Дебету-Кредиту» прив’язані до конкретних пунктів нормативних документів.

ІТ-Послуги

Оптимальний підбір необхідної комп’ютерної та оргтехніки, торгового обладнання. Послуги із встановлення, ремонту та налагодження офісної техніки та мережі. Підбір, поставка, налагодження необхідного ліцензійного програмного забезпечення для будь-яких потреб, навчання роботі з ним та супровід.

Туризм, візи, квитки

Повний спектр туристичних послуг. Пакетні тури за оптимальними цінами. Групові тури до США та до екзотичних країн. Підбір індивідуальних програм подорожей, карта маршруту по Вашому бажанню, авіаквитки, бронювання готелів, екскурсійні програми, трансфер. Авіаквитки, бронювання та реєстрація, підбір дат та цін. Автобусні квитки до/по Європі. Візи до США, Канади, Великобританії, Австралії та інших країн.

Туристичне страхування.

Корпоративне обслуговування, акції, знижки.

Працевлаштування за кордоном

Робочі візи в Європу. Вакансії в Європі. Молодіжні студентські програми для роботи та стажування за кордоном Work&Travel. Молодіжні програми розвитку культурного обміну Au Pair. Освіта за кордоном. Квитки та страхування для поїздки за кордон.

Поділитись:
© БЕСТ-Маркетинг. 2010-2024. Кропивницький. (099) 900-30-98, (068) 079-93-40, (095) 178-74-66, best-info@ukr.net